Eskişehir Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama Haşere İle Mücadele
Garantili Güvenli Kokusuz Böcek İlaçlama

İstiklal Mahallesi Reşadiye Esnafı Sokak No:18/A Odunpazarı Eskişehir
bilgi@eskisehirbocekilaclama.com
0549 547 26 87 - 0549 548 26 84

“Endüstrinin Geleceği İçin Robotik ve Otomasyon Çözümleri Sempozyumu” Eskişehirlilerle buluşuyor

27.05.2024 

Mitsubishi Electric dijital dönüşüme yön veren teknolojilerini “Endüstrinin Geleceği İçin Robotik ve Otomasyon Çözümleri Sempozyumu”nda sergileyecek

 

Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri, 30-31 Mayıs tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleştirilecek “Endüstrinin Geleceği İçin Robotik ve Otomasyon Çözümleri Sempozyumu ve Sergisi”nde sektörün geleceğine yön veren robotik ve otomasyon çözümlerini sergileyecek.

 

Yenilikçi otomasyon konsept ve çözümleriyle işletmeleri geleceğe taşımayı hedefleyen Mitsubishi Electric Türkiye, Eskişehir’de düzenlenecek “Endüstrinin Geleceği İçin Robotik ve Otomasyon Çözümleri Sempozyumu ve Sergisi”nde sektör temsilcileri ile bir araya gelecek.

 

Etkinliğin açılışında Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri Robot, İnverter ve LVS Ürün Takım Müdürü Necmi Ömerdedeoğlu, “Geleceğin Robot Teknolojileri” başlıklı sunumunu gerçekleştirerek, pek çok farklı sektörde verimliliğin artmasına olanak tanıyan robotik ürünlerinin ve akıllı mühendislik çözümlerinin işletmelere sağladığı faydaları anlatacak. Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri SCADA ve HMI Ürün Yöneticisi Burcu Çöpür ise “Sanayide Akıllı Üretim ve Dijital Dönüşüm” başlıklı sunumunda, akıllı üretime ve geleceğin fabrikalarına sundukları teknoloji ve esnek çözümleri dinleyicilere aktaracak. Etkinliğin ikinci gününde Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri İnverter ve LVS Ürün Yöneticisi Gözde Güçyeter, “Endüstriyel Fabrikalarda Enerji Verimliliği” başlıklı sunumunda, günümüzün rekabetçi küresel ekonomisinde enerji verimliliğinin artmasına destek olarak işletmelerin süreçlerini nasıl kolaylaştırdıklarının ve günümüzün zorluklarını aşmalarına nasıl yardımcı olduklarının altını çizecek. Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri Servo Motion ve PLC Ürün Müdürü Ali Kıbrıslı da “Fabrika Sahalarında Veri Bilimi” başlıklı sunumunda, MAISART teknolojisi ve MaiLab gibi yazılımlar aracılığıyla fabrikalara sundukları veri bilimi çözümlerini anlatacak.

Kalite ve hız sağlayan esnek üretim modelleriyle işletmeleri geleceğin dijital dünyasına hazırladıklarını söyleyen Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Nurettin Geçgel, “Hızla değişen ve artan tüketici ihtiyaçlarına, değişken ve artan talebe karşı işletmelerin hızlı cevap verebilmesi günümüzde büyük önem taşıyor. Yapay zekâ ve veri analitiği alanlarında sağladığımız, üretim verimliliğinin artmasına da katkı sağlayan ileri teknoloji çözümlerimizle geleceğin dijital fabrikalarını bugünden kurmaya ve işletmelerin küresel rekabette öne çıkmalarına yardımcı oluyoruz. Dijital dönüşüme öncülük etmeyi amaçladığımız çözüm ve hizmetlerimizi Eskişehir Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde bulunan A-400 numaralı standımızda sergileyeceğiz” dedi.

 

 

Gönderen: journal
4053 defa okundu 
 


Ekonomi
Türkiye, Havada Avrupa’nın En Yoğun 3. Ülkesi
5 ayda 82 milyonun üstünde yolcu havayolunu tercih etti
Dronlara özel hava otobanları
ESO üyeleri, bakanlık teftişleri hakkında bilgilendirildi
MEGEM’le Eskişehir’deki kalifiye iş gücü açığını kapatıyoruz

 

 
Eskişehir Böcek İlaçlama - 0549 547 26 87