Eskişehir Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama Haşere İle Mücadele
Garantili Güvenli Kokusuz Böcek İlaçlama

İstiklal Mahallesi Reşadiye Esnafı Sokak No:18/A Odunpazarı Eskişehir
bilgi@eskisehirbocekilaclama.com
0549 547 26 87 - 0549 548 26 84

Eskişehir’de hazine arazileri dağıtım projesi bilgilendirme toplantıları düzenlendi

4.06.2024 

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışma programında Hazine Arazileri Dağıtım Projesi değerlendirildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğünden Çalışma Grup Sorumlusu Selahattin Günci ve Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğünde görevli Hazine Arazileri Dağıtım Projesini yürüten mühendislerce üç günlük çalışma programı düzenlendi.

Programın ilk gününde; İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Tarım Reformu Genel Müdürlüğünden Çalışma Grup sorumlusu Selahattin Günci ile Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğünde görevli hazine arazileri dağıtım projesini yürüten mühendisler bir araya geldi. Söz konusu toplantıda Günyüzü ilçesi, Kayakent mahallesinde uygulanacak olan toprak dağıtım projesinin uygulama aşamaları detaylı olarak değerlendirildi.  

Programın ikinci gününde;  Günyüzü İlçesi, Kayakent Mahallesinde çiftçilerimize dağıtım projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.   Çalışma Grup Sorumlusu Selahattin Günci öncülüğünde projede görevli mühendislerle gerçekleştirilen toplantıda dağıtım projesi ayrıntılarıyla ele alınarak, çiftçilerimizin soruları cevaplandırıldı.  

Programın son gününde ise; ilimizde daha önce uygulanan dağıtım projelerinin takibi ve hak sahiplerinin bilgilendirilmesi amacıyla, Mahmudiye İlçesi, Kaymazyayla Mahallesinde dağıtımdan faydalanan çiftçilerimiz ile toplantı gerçekleştirildi. Hak sahibi çiftçilerimize,  dağıtımdan aldıkları toprakları mutlak surette işlemeleri, boş bırakmamaları hususunda hatırlatma yapıldı. Miras konusunda da takip edilecek önemli hususlar anlatıldı.

Gönderen: journal
9794 defa okundu 
 


Ekonomi
Türkiye, Havada Avrupa’nın En Yoğun 3. Ülkesi
5 ayda 82 milyonun üstünde yolcu havayolunu tercih etti
Dronlara özel hava otobanları
ESO üyeleri, bakanlık teftişleri hakkında bilgilendirildi
MEGEM’le Eskişehir’deki kalifiye iş gücü açığını kapatıyoruz

 

 
Eskişehir Böcek İlaçlama - 0549 547 26 87