Eskişehir Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama Haşere İle Mücadele
Garantili Güvenli Kokusuz Böcek İlaçlama

İstiklal Mahallesi Reşadiye Esnafı Sokak No:18/A Odunpazarı Eskişehir
bilgi@eskisehirbocekilaclama.com
0549 547 26 87 - 0549 548 26 84

ASKON Genel Merkezi’nden Ali Semih Ünlü’ye tam destek!

27.05.2024 

ASKON Genel Başkanı ve Genel Başkan Yardımcıları Eskişehir'de

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın ve Genel Başkan Yardımcıları Teşkilat Başkanı Volkan Kahraman, Dış İlişkiler Başkanı Mustafa Necati Işık, Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Başkanı Cahit Akın Arslan, Stratejik Ortaklıklar Başkanı Murat Göktaş Pazar günü Eskişehir'e gelerek ASKON Eskişehir Şubesi'ne tam destek verdiklerini belirttiler. Genel Başkan Orhan Aydın, Eskişehir Şube Başkanı Ali Semih Ünlü ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, genel bir istişare ile önemli değerlendirmelerde bulundu.

Eskişehir ziyaretinde, Ali Semih Ünlü’nün ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı ile başlayan program, samimi ve verimli bir ortamda geçti. Kahvaltının ardından Genel Başkan Orhan Aydın başkanlığında yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, ASKON Eskişehir Şubesi'nin yürüttüğü projeler ve gelecek planları ele alındı.

Genel Başkan'ın Destek Mesajları

Genel Başkan Orhan Aydın, Eskişehir Şubesi'nin çalışmalarından övgüyle bahsederek, "Eskişehir Şubemizin yanında olduğumuzu ve her türlü desteği sağlayacağımızı belirtmek isterim. ASKON olarak yerelden genele kalkınmanın öneminin bilinci ile istişare kültürümüzü sürdürmeye devam edeceğiz. Genel Kurul hazırlıklarında Ali Semih Ünlü Başkanımız ve yönetimine başarılar ve hayırlı çalışmalar diliyorum.” dedi. Teşkilat Başkanı Volkan Kahraman ise, Eskişehir Şubesi'nin enerjisi ve dinamizmiyle gurur duyduklarını ifade etti.

Ali Semih Ünlü’den Teşekkür Mesajı

Eskişehir Şube Başkanı Ali Semih Ünlü, genel merkezimizin desteğinin kendileri için büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu belirterek, "Genel Başkanımız Orhan Aydın ve Teşkilat Başkanımız Volkan Kahraman’a ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ederiz. Eskişehir Şubesi olarak, desteğiniz ve değerli görüşleriniz bizim için büyük bir motivasyon kaynağı. Eskişehir Şubesi olarak, yerelden genele kalkınma hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

Bu destek ziyareti, ASKON Eskişehir Şubesi'nin güçlü yapısını ve hedeflerine ulaşma konusundaki kararlılığını bir kez daha gözler önüne serdi. Ziyaret, akşam yemeğinden sonra çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Gönderen: journal
11915 defa okundu 
 


Ekonomi
Türkiye, Havada Avrupa’nın En Yoğun 3. Ülkesi
5 ayda 82 milyonun üstünde yolcu havayolunu tercih etti
Dronlara özel hava otobanları
ESO üyeleri, bakanlık teftişleri hakkında bilgilendirildi
MEGEM’le Eskişehir’deki kalifiye iş gücü açığını kapatıyoruz

 

 
Eskişehir Böcek İlaçlama - 0549 547 26 87