Eskişehir Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama Haşere İle Mücadele
Garantili Güvenli Kokusuz Böcek İlaçlama

İstiklal Mahallesi Reşadiye Esnafı Sokak No:18/A Odunpazarı Eskişehir
bilgi@eskisehirbocekilaclama.com
0549 547 26 87 - 0549 548 26 84

Türksat- İSBUBÜ Arasında İşbirliği Protokolü

5.8.2022 

Türksat ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) arasında mesleki eğitimi kapsayan işbirliği protokolü; Genel Müdürümüz Hasan Hüseyin Ertok ve Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler tarafından imzalandı.

Protokol kapsamında Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bünyesindeki önlisans/lisans programlarına kayıtlı öğrenciler, bir dönemlik işyeri eğitimi uygulamalarını Türksat’ta gerçekleştirebilecek. Bu kapsamda da üniversite tarafından yazılı bilgi verilmesi halinde ISUBÜ öğrencileri için kontenjan ayrılacak. ISUBÜ işyeri eğitimi portalına üniversite tarafından verilen bilgilere göre Türksat birimleri tarafından işyeri eğitimine uygun öğrenciler seçilecek.

Protokol kapsamında seçilen öğrenciler, İşyeri Eğitimi kapsamında kabul edildikleri birimlerde, geçerli çalışma şartlarına ve kurallarına uyarak, günde 8 saat ve tüm mesleki etkinliklere bizzat katılarak bir yarıyıl çalışacaklar.

Türksat Gölbaşı Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen imza töreninin ardından Türksat Genel Müdürü Ertok, ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. Diler’e “Ali Kuşçu’nun Rüyası” isimli minyatür tablo hediye etti.

 

Gönderen: journal
336 defa okundu 
 


Ekonomi
Abdülhamid Han, Doğu Akdeniz’de arama kuyuları açacak
Doğru Isı Yalıtımı Yüzde 50’ye Varan Enerji Tasarrufu Sağlıyor
ASELSAN DÜNYA DEVLERİ ARASINDA TÜRKİYE LİDERİ
Madende ihracat 4 milyar dolara dayandı
ESK: KUZU TOKLU ALIM FİYATI KİLOGRAM BAŞINA 90 LİRAYA ÇIKARILDI